Pamje ekskluzive

Shiko fotot 360

Duplex A - 22

Banesa moderne të ndërtuara sipas standardeve më të larta evropiane, me materiale dhe inventar të brendeve më të njohura  

Kati 1

1. Qëndrimi ditor S=24,5 m2
2. Kuzhina S=23,0 m2
3. Koridori S=11,4 m2
4. Banjo S=4.3 m2
5. Terasa S=16,6 m2
Total bruto S=89,7 m 2

Kati 2

1. Dhoma e fjetjes S=12,3 m2
2. Dhoma e fjetjes S=11,5 m2
3. Dhoma e fjetjes S=14,1 m2
4. Banjo S=4,4 m2
5. Utiliti S=1,8 m2
6. Koridori S=11,1 m2
Total bruto S=71,6 m2 

Mundësitë e blerjes

Ofrojmë mundësi të shkëlqyeshme për blerje të lokaleve afariste në kompleksin Prime Residence. Për informata dhe detaje:

Na kontaktoni

Zmadhoje ose kalo në katin tjetër 

Zmadhoje ose kalo në katin tjetër  

Kliko për ti zmadhuar  

Banesat

Banesa moderne të ndërtuara sipas standardeve më të larta evropiane, me materiale dhe inventar të brendeve më të njohura

Shiko më shumë

Prime Residence

Design by Tickmedia Creative Studio
Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown:0Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php73) in Unknown:0